Zapraszamy do kontaktu: +48 516333536

Odwiedź nasze profile

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu z nami. Aby wysłać wiadomość należy wypełnić wszystkie wymagane pola (oznaczone gwiazdką) oraz  należy zapoznać się i zaakceptować treści (zaznaczając checkbox`y poniżej formularza) dotyczące zasad postępowania z danymi przekazanymi w formularzu kontaktowym przez Biuro Ubezpieczeniowe EBW Elzbieta Wcisło. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ww. zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Dodatkowe info: Po wysłaniu wiadomości otrzymasz automatyczną odpowiedź zwrotną na Twój e-mail, natomiast na zadane pytania w niniejszym formularzu odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Prosimy o wpisywanie poprawnego adresu e-mail.

0/2000

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania w formularzu. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu, poprawiania lub żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania przesłanego przez formularz. Administratordanych osobowych: Biuro Ubezpieczeniowe EBW Elżbieta Wcisło. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Zapoznałem się z polityką prywatności na stronie ebwubezpieczenia.pl.

image prow

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „Biuro Ubezpieczeniowe EBW” mająca na celu założenie działalności gospodarczej polegającej na świadczeniu usług ubezpieczeniowych
w miejscu zarejestrowania działalności gospodarczej lub z dojazdem do klienta, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji:
Liczba zrealizowanych operacji polegających na utworzeniu nowego przedsiębiorstwa: 1. Liczba utworzonych miejsc pracy: 1 przez samozatrudnienie.

Konto bankowe...

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej
Nr konta: 53 8717 0009 2001 0000 5060 0001

Masz inne pytania? Skorzystaj z formularza...

Informacje kontaktowe...

Biuro Ubezpieczeniowe EBW Elżbieta Wcisło
Karpiówka 106, 23-206 Stróża (gm. Kraśnik)

Tel. +48 516 333 536
e-mail: biuro[at]ebwubezpieczenia.pl

NIP 7151094273
REGON 382943464