Zapraszamy do kontaktu: +48 516333536

Odwiedź nasze profile

Bądź ubezpieczony na drodze!

Oferta skierowana jest do wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, zarówno tych z Państwa, którzy wykorzystują pojazdy do celów prywatnych, jak też zawodowych. Proponujemy Państwu oprócz obowiązkowego ubezpieczenia pojazdów także szeroką gamę dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych.

Formularz - ubezpieczenie pojazdu

Wypełnienie wszystkich pół zaznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe. Prosimy o podanie dokładnych i prawdziwych danych.

OC AC NNW Assistance szyby bagaż inne
osobowy dostawczy do 3,5 t ciężarowy terenowy autobus ciągnik motocykl motorower inny
manualna automat
benzyna benzyna / LPG olej napędowy elektryczny hybryda LPG inny
nigdy do 3 miesięcy od 3 do 6 miesięcy powyżej 6 miesięcy
prywatny inny

0/11

Dane drugiego właściciela (opcjonalnie)

0/11

Preferowany sposób przedstawienia oferty

e-mail sms spotkanie inny

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania w formularzu. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu, poprawiania lub żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania przesłanego przez formularz. Administrator danych osobowych: Arrant Sp. z o.o. 02-797 Warszawa ul. Franciszka Klimczaka 1, dla którego Biuro Ubezpieczeniowe EBW Elżbieta Wcisło wykonuje czynności agencyjne. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Zapoznałem się z polityką prywatności na stronie ebwubezpieczenia.pl.

Informacja: wszystkie pola wymagane (oznaczone gwiazdką) powinny być wypełnione, w przypadku naciśnięcia "sprawdź ofertę" przy niewypełnionych polach wymaganych formularz zaznaczy dane pola czerwoną ramką. W niektóre pola w formularzach można wprowadzać tylko cyfry, w przypadku wprowadzenia innych znaków formularz także zanaczy takie pole czerwoną ramką po naciśnięciu "sprawdź ofertę". Jeżeli wszystkie pola zostały wypełnione poprawnie  pojawi się komunikat ze stosowną informacją a na podany adres e-mail zostanie wysłane automatyczne potwierdzenie.

image prow

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „Biuro Ubezpieczeniowe EBW” mająca na celu założenie działalności gospodarczej polegającej na świadczeniu usług ubezpieczeniowych
w miejscu zarejestrowania działalności gospodarczej lub z dojazdem do klienta, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji:
Liczba zrealizowanych operacji polegających na utworzeniu nowego przedsiębiorstwa: 1. Liczba utworzonych miejsc pracy: 1 przez samozatrudnienie.

Konto bankowe...

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej
Nr konta: 53 8717 0009 2001 0000 5060 0001

Masz inne pytania? Skorzystaj z formularza...

Informacje kontaktowe...

Biuro Ubezpieczeniowe EBW Elżbieta Wcisło
Karpiówka 106, 23-206 Stróża (gm. Kraśnik)

Tel. +48 516 333 536
e-mail: biuro[at]ebwubezpieczenia.pl

NIP 7151094273
REGON 382943464